Drodzy Członkowie Klubu,

W związku z wprowadzeniem nowych ograniczeń w naszym województwie w dostępie do basneu związanymi z pandemią Covid 19 informujemy, że od 13.03.2021 na zajęcia mogą uczęszczać tylko członkowie Kadry Narodowej. Zgodnie z uchwałą Polskiego Związku Pływackiego do Kadry Narodowej zostały powołane wszystkie osoby posiadające w systemie SEL status: aktywny. Status: aktywny, mogą otrzymać tylko osoby, dla których zostanie złożona odpowiednia dokumentacja w systemie, m.in. aktualna licencja oraz aktualne badania lakarskie.

Jako Zarząd podjęlismy decyzję, że licencje zostaną wyrobione dla wszystkich członków Klubu. W celu wyrobienia licencji należy dostarczyć wszystkie niezbędne dane w tym aktualną karę zdrowia sportowca do trenera grupy.  Szczegóły od dłuzszego czasu przekazywane sa przez trenerów.  Proces wyrabiania licencji prowadzimy od poczatku roku dlatego na ten moment znaczna większość zawodników posiada licencję i status aktywny w systemie SEL. Osoby, które jeszcze nie dopełniły powyższych formalności prosimy o kontakt z trenerem grupy. Prosimy o potwierdzenie u trenera czy Państwa dziecko ma status aktywny w sytemie SEL.

Ponieważ wyrobienie licencji zależy od dopełnienia formalności przez rodzica informujemy, że nie zwalniamy nikogo z opłacenia składki członkowskiej za miesiąc marzec.

Z poważaniem

Zarząd UKS 8 

Drodzy Członkowie Klubu,

W związku z uwagami dotyczącymi ubezpieczeniI informujemy, że:

1. Od kwietnia przystępujemy do odnowienia umowy ubezpieczenia NNW na kolejny rok. 

2. Osoby, które chcą aby dziecko zostało ubezpieczone przez klub proszone są o przesłanie do 16.03.2021 na  adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. poniższej informacji,

"Jako prawny opiekun, proszę o ubezpieczenia (imię i nazwisko dziecka) urodzonego (data urodzenia) w ramach ubezpieczenia zawieranego przez klub UKS Ósemka

(imie i nazwisko prawnego opiekyna)"

3. Ubezpieczone zostana tylko osoby, które prześlą powyższą informację we wskazanym terminie. 

Z poważaniem

Zarząd UKS 8 

Drodzy Członkowie Klubu,

Zgodnie ze stsuutem klubu raz na 2 lata odbywa się Walne Sprawozdawczo-Wyborcze Zebranie Członków Klubu. Tradacyjnie od kilku lat odbywa się ono w pierwszym kwartale roku. W związku z pandemią wywołaną COVID 19 i związnymi z tym ograniczeniami dotyczacymi zgromadzeń informujemy, że na ostatnim zabraniu Zarządu obecni członkowie kierując się dobrem klubu i zapewnieniem jego działalności podjeli się dalszego Zarzadzania klubem. Jednoczesnie informujemy, że Walne Sprawozdawczo-Wyborcze Zebranie Członków Klubu zostanie przeprowadzone w pierwszym możliwym terminie, na którym zostaną wybrane nowe władze klubu.

Z poważaniem

Zarząd UKS 8 

Drodzy Członkowie Klubu,

W związku z zamknięciem basenu przy PSP1 informujemy, że do dnia 09.04 zostają zawieszone zajęcia dla wszystkich grup.

Z poważaniem

Zarząd UKS 8 

Drodzy Członkowie Klubu,

Informujemy, że od czwartku 01.04.2021 wznawiamy zajęcia na basenie przy PSP1 dla Czonków Kadry Narodowej zgodnie z ustalonym harmonogramem zajęć.

W razie kolejnych obostrzeń będzie my na bieżąco przekazywali nowe informacje.

Jednoczesnie informujemy, że w najblizszych dniach zostaną zakupione kolejne licenceje dla dzieci, które mają skompletowaną dokumetację u swojego trenera. Pozwoli to na dopuszczenie do zajęć kolejnych członków klubu.

Z poważaniem

Zarząd UKS 8 

Drodzy Członkowie Klubu,

Realizując postanowienia Walnego Zgromadzenia Członków z czerwca 2021 informujemy, że:

1. Od dnia 1 września 2021 roku składka członkowska dla wszystkich członków kluby wynosi 100PLN. Jednocześnie przypominamy, że w wypadku rodzeństwa składka członkowska na drugie i kolejne dziecko wynosi 50PLN.

2. Od dnia 1 wrzesnia 2021 roku wszyscy członkowie klubu wspierający stają się członkami zwyczajnymi.

Z poważaniem

Zarząd UKS 8 

Drodzy Członkowie Klubu,

Informujemy, że w związku z opóźnieniem w otwarciu basenu treningi kulubowe rozpoczną się od poniedziałku 06 września. Szczegółowy plan zajęc zostnie przedstawiony w najbliższych dniach.

Z poważaniem

Zarząd UKS 8 

TYGODNIOWY ROZKŁAD ZAJĘĆ na okres świąteczny

 

27.XII pon

28.XII wt

29.XII śr

30.XII czw

6:30-8:30

grupa Z

grupa Z

grupa Z

grupa Z

8:30-10:00

V+

V+

V+

V+

8:00- 9:00

III

IV gr.1

III

IV gr.1

9:00-10:00

I

II

I

II

10:00-11:00

IV gr.1,gr.2

III

IV gr.1, gr.2

III

Z poważaniem

Zarząd UKS 8 

Dzrodzu Członkowie Klubu

Prezydent Miasta #JanuszStankowiak przyznał stypendia sportowe na 2022. Z duża radością informujemy, że wśród Stypendystów znalieźli sie nasi Zawodnicy: Urszula Skrobisz, Julia Rulewska i Igor Tokarewicz. WIelkie gratulacje.

Zarząd UKS8

https://www.facebook.com/naszstarogard/posts/5166717863348681

Drodzy Członkowie Klubu,

Zgodnie z opublikowaną przed chwilą informacją, PZP powołał do Kadry Narodowej zawodników posiadających licencje w systemie SEL na okres do 14 lutego. Liczba osób posiadających licencje została rozszerzona. Od jutra trenerzy będa przkazywali infromacje nowym osobom kiedy mogą dołączyc do trenujących grup.

Z poważaniem

Zarząd UKS 8