Drodzy członkowie Naszego klubu,

W związku z sytuacją związaną z koronawirusem od 12 marca nie odbywają się zajęcia klubowe na basenie. Zostały zawieszone również wyjazdy na różne zawody. Jest to dla nas wszystkich nowa, niełatwa sytuacja. Nikt z nas nie jest w stanie dzisiaj powiedzieć jak długo ona potrwa. Jednak wszyscy musimy zdawać sobie sprawę, że działalność klubu to nie tylko treningi i zawody, to również inne zobowiązania, które w skali roku jako klub musimy ponosić. Klub nie zawiesił swojej działalności, a jedynie została ona ograniczona. Dlatego jako wybrani przez Was przedstawiciele naszego klubu podjęliśmy decyzję, że wszyscy członkowie powinni opłacić składkę członkowską za miesiąc marzec. Składkę kwietniową zawieszamy do odwołania. W dalszych tygodniach będziemy obserwowali rozwój sytuacji i podejmowali decyzje z sprawie składek, o czym będziemy Was informowali na bieżąco.

Życzymy dużo zdrowia, a wszystkich naszych młodych członków zachęcamy do aktywności fizycznej w ramach domowych ćwiczeń.

 

Z pływackim pozdrowieniem

Zarząd UKS 8

W związku z zamknięciem basenu, podyktowanym względami bezpieczeństwa, od dnia 12.03.2020 wszystkie treningi zostają zawieszone do odwołania.

Zarząd UKS 8

Z dniem 16.03.2020 r. zostaną wprowadzone następujące zmiany w planie treningów:

  1. Grupa V1: pn 14.30 – 16.00, wt 14.30 – 15.30, czw 15.15 – 16.45, pt 15.15 – 16.45 – trener Adrian
  2. Grupa V1 i grupa V2, VI+: sb 8.00 – 10.00 – trener Mariusz i Adrian zamiennie (m.in. z powodu wyjazdów na zawody)

Zmiany zostają wprowadzone w związku z niską frekwencją na zajęciach oraz w celu pełniejszego wykorzystania basenu w godzinach popołudniowych

Zarząd UKS 8

W trosce o zdrowie naszych dzieci, w związku z szerzącą się epidemią koronawirusa, zostają odwołane wyjazdy na wszystkie zawody aż do odwołania.

Zarząd UKS 8

Informujemy, że w środę dnia 04 marca 2020 r. w świetlicy PSP1 odbędzie się Sprawozdawcze Walne Zebranie Członków Klubu.
Pierwszy termin spotkania godz. 17.30, drugi termin spotkania 17.45.

 

Zapraszamy
Zarząd UKS Ósemka