30 czerwca, podczas VI Jarmarku Kociewskiego, odbyła się Gala Sportu, w ramach której prezydent miasta Janusz Stankowiak wraz przewodniczącym Komisji Sportu, Rekreacji i Turystyki Rady Miasta Markiem Jankowskim wręczyli nagrody dla ludzi sportu naszego miasta. Z wielką radością i dumą informujemy, że wśród 21 Utalentowanych Młodych Sportowców Starogardu Gdańskiego Roku 2017 znalazło się aż czterech sportowców UKS Ósemka! Wyróżnienie w tej kategorii otrzymali: Urszula SkrobiszJulia RulewskaMichalina Wierzba i Błażej Nowacki.

Główna nagroda również należy do przedstawiciela naszego Klubu: Najlepszym Sportowcem Roku 2017 została pięcioboistka Wiktoria Wierzba. Czwarte miejsce przypadło najlepszej pływaczce w kategorii juniorów Karolinie Urban. Nagrodzonym gratulujemy uzyskanych wyników, dziękujemy za Waszą pracę, za godne reprezentowanie Klubu oraz przykład jaki dajecie swoim koleżankom i kolegom.

Wszystkim zawodnikom naszego Klubu życzymy sukcesów w 2018 roku!

Zarząd UKS Ósemka